DECO-aknakatted logo

Продукты и услуги

Товары

Консультируем - Замеряем -Устанавливаем

ШТОРЫ ПЛИССЕ

Voldik- ehk plisseerkardinad on populaarseim aknakatete valik kaasaegsetes kodudes. Mugavaks teeb võimalus kardinat avada nii ülalt alla kui alt ülesse. Praktilised kardinad, kus on ühendatud välimus ja funktsionaalsus. Voldikkardin on vastupidav ning kaitseb hästi ereda päikese ja uudishimulike pilkude eest, samuti reguleerib ka toatemperatuuri ning vähendab seeläbi energiakulusid. Tänapäeva voldikkardinates kasutatavad materjalid on kvaliteetsed ja kergesti hooldatavad.

Voldikkardinad on trendikad, universaalsed ja praktilised!

 • Klassikalised voldikkardinad – plisseeritud kangaga, erinevate omaduste ja pimendusastmetega
 • Kärgvoldikkardinad – kahekihilise kangaga, head valguspeegeldajad ja soojaisolaatorid
 • Erikujulised voldikkardinad – mittestandartsetele aknaavadele

ЖАЛЮЗИ

Rulood on lihtsad ja mugavad aknakatted, pigem minimalistlikud. Nad on asendamatud abimehed suurtes ja avarates ruumides, aga ka väiksemates intiimsemates tubades, kus on vaja valguse taset reguleerida. Ruloo on sisekujunduselement, mida on kerge kombineerida tekstiilkardinatega. 

 • Klassikalised
 • Kassettrulood
 • Öö ja päev rulood

ПОЛОСАТЫЕ ШТОРЫ

Funktsionaalsed ja praktilised aknakatted, millega saab kergesti valguse hulka ja suunda reguleerida, samas antakse ruumile uus, luksuslikum ilme. Kuna ribakardinaid saab sulgeda vaid osaliselt, ei muutu ruum nendega liiga pimedaks ja ideaalset tasakaalu on lihtne saavutada. Ribakardinad sobivad nii klassikalisse kui modernsesse interjööri. 

 • Puit
 • Alumiinium

ВЕРТИКАЛЬНЫЕ ЖАЛЮЗИ

Püstlamellkardinate unikaalne mehhanism võimaldab kardinaid liigutada külgedele ja pöörata üksteise suhtes. Tänu nimetatud funktsionaalsustele, on püstlamellkardinate abil võimalik kontori- või eluruumides suunata valgust vastavalt vajadusele. Kuigi sobivad paremini suurte aknapindade katmiseks, on püstised paneelid minimalistlikud ning huvitavad sisustuselemendid. Sobivad nii klaaspindade katmiseks kui ka visuaalse ruumijagajana.

ШТОРЫ АЛЛЮЗИЯ

Allusion kardinad on mitmeotstarbelised tekstiil-lamell tüüpi kardinad. Tegemist on lainelise langeva tekstiilkardinaga, mida juhitakse lamellkardina süsteemiga. Kanga nn. lained katavad teineteist ja moodustavad visuaalselt ühtse katkematu pinna.
Allusion kardin kinnitub eraldi vertikaalsete ribadena, mis võimaldab kardinast nn läbi liikuda.
Kanga võrkstruktuur meenutab klassikalist tüllkardinat, samas privaatsuse tagamiseks piisab vaid kangaribade pööramisest.

Väga efektne ja moodne lahendus!

ТЕКСТИЛЬНЫЕ ШТОРЫ

Ajatu tekstiilkardin toob ruumi hubasust ning hea materjalivalik ning kardina riputusviis teevad interjööri huvitavaks. Pakume külg- ja päevakardinaid. Valikus on laias värvigammas mitmeid erinevaid materjale, nii poolpimendavaid kui pimendavaid külgkardina kangaid ning erinevaid tüllkardina kangaid.

Kaunilt lainetavad kardinad loovad mõnusa kodutunde ja mõjuvad interjööris koos ruloo- või voldikkardinaga suurepäraselt.

 

 

РИМСКИЕ ШТОРЫ

Roomakardinad on stiilsed ja dekoratiivsed aknakatted, mis sobivad ideaalselt hubasuse loomiseks kodusesse interjööri. Roomakardinad võivad olla nii külluslikud kui minimalistlikud, valgust läbilaskvad või pimendavad. Neid saab kasutada ka siis, kui akna ümber ei ole piisavalt ruumi suurema kardina tarvis.

СЕТКИ ОТ НАСЕКОМЫХ

Putukavõrk on heaks abimeheks tuppa tungivate putukate vältimiseks. Võrk on läbipaistev, ei takista valguse ligipääsu ega vaadet, samuti kaitseb siseruumi väljastpoolt tuleva prahi või õietolmu eest. Sobiva putukavõrgu saab valida erineva kinnitusviisiga võrkude seast:

 

 • raamile kinnitatatvad võrgud – sobivad põhiliselt akendele, paigaldatakse klambrite või magnetitega
 • ruloo tüüpi võrgud – avanevad nii vertikaalselt kui horisontaalselt, sobivad nii akendele kui ustele
 • hingedega ukseraam – käepidemega raam, mis avaneb sobivas suunas
 • volditavad võrgud – sobivad põhiliselt ustele, sarnaselt voldikule liigub võrk küljekarbi sisse

МОТОРИЗОВАННЫЕ ВАРИАНТЫ

Pakume tunnustatud Prantsuse ettevõtte Somfy automatiseerimise lahendusi erinevatele aknakatetele. Motoriseeritud lahendused muudavad teie elu paremaks ja kodu nutikamaks, juhtige kardinat vaid ühe näpuliigutusega.

 • Mugavus
 • Töökindlus
 • Juhtmevaba
 • Vaikne töörežiim
 • Lihtne hooldus

Услуги

Konsultatsioon

Kuna erinevaid variante ja materjale on palju, siis sobivate aknakatete valik võib osutuda keeruliseks.  Et sinu ideed ellu viia ja leida parim lahendus, pakume sulle konsultatsiooni. Me tuleme ise koos näidistega sinu juurde, et saaksid teha oma interjööri sobivaima valiku. Kohapealne materjalide ja toonide valik tagab parima kooskõla kodu atmosfääriga.

Mõõtmine

Kuigi on saadaval mõõtmisjuhendid, pakub turvatunnet meie spetsialist, kes avad või aknad ise ära mõõdab. Nii jäävad ära hilisemad ebameeldivad üllatused, kui midagi peaks ise mõõtmisel valesti minema.

 

Paigaldus

Korrektse ja kiire lõpptulemuse, ilma sinu väärtuslikku aega raiskamata, tagab vajadusel meie professionaalne paigaldusmees. 

Osutame teenuseid üle Eesti!

Прокрутить вверх

Отправьте заявку и мы свяжемся с вами в течение 24 часов!